Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Montenegro, ubytování Bruntál

Hotel Montenegro se nachází v malebné části podhůří Jeseníků ve městě Bruntál. O našem ubytování Ubytování je zajištěno v plně vybavených jednolůžkových, dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích i apartmánech. Relaxace Máme relaxační prostory vybavené infračervenou saunou a hydro-masážní vanu Whirpool. Můžete si také dopřát uvolňující masáže či služby pedikérky. Sauna: 250 CZK za hodinu Výřivka: 450 CZK za hodinu   Firemní akce a konference Zajistíme uspořádání Vaší firemní akce: zařídíme vhodnou výzdobu nabídneme skvělou gastronomii obstaráme kulturní program Společenské akce, svatební hostina nebo narozeninová oslava Zajistíme místo pro konání společenských akcí, svatebních hostin, narozeninových… Více… oslav, nebo jen pro posezení s pár přáteli.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 790 Kč za pokoj na noc!

Hotel Montenegro - Nabízené služby

Nabídka pobytů

Víkendový relaxační pobyt - 1.250 CZK
(1osoba, 2 noci, 1x využití výřivky, 1x využití sauny, polopenze)
 


Vícedenní pobyty, spojené s lyžováním na Pradědu - 995 CZK
(za osobu a noc, polopenze, permanentka na celodenní lyžování na Pradědu)

  

Hotel Montenegro - Vybavení pokojů

Všechny pokoje i apartmány hotelu jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou, WC, LCD TV, SAT, minibarem, telefonem s přímou volbou a zdarma připojení k internetu WIFI s rychlosti 40 Mb/s.
Kapacita hotelu

Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj: 22
Třílůžkový pokoj: 1
Apartmá pro 3 osoby: 2
Apartmá pro 4 osoby: 3


Ostatní

Ceny jsou včetně parkovného a včetně DPH.
Při pobytu sedm a více nocí sleva 10%.
Ceny pro skupiny se stanovují individuálně v závislosti na počtu osob a délce ubytování.

STORNO podmínky z objednaných služeb:

2 dny před nástupem: 50% z ceny
méně než 2 dny před nástupem: 100% z ceny

Děkujeme za pochopení
Check in: 12:00, check out: 11:00

Hotel Montenegro - Možnosti stravování

O naší restauraci
Po celý den nabízíme studená i teplá jídla, včetně pizzy a jiných specialit, výběr nejlepších tuzemských i zahraničních vín a koktejlů.
Nabízíme vhodné prostory pro konání společenských akcí, firemních akcí, svateb a konferencí.
K dispozici až 80 míst.

Hotel Montenegro - Okolí ubytování

Město Bruntál Vám nabízí nespočet cenných památek např. renesanční zámek z 15.století, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie ze 13.století, komplex kostela a kláštera piaristů,centrální hřbitovní kaple sv.Michala z roku 1674 a barokní kostel Panny Marie Pomocné na Uhlířském vrchu z roku 1755 a mnoho další staveb. V blízkém okolí se také nabízí spousta příležitostí pro horskou turistiku a lyžování(seznam horských středisek a lázní,popřípadě autobusové spoje a mapy jsou Vám k dispozici na recepci). Pro kulturní a společenské vyžití v našem městě naleznete např. městské divadlo, kulturní středisko, moderní kino Centrum,výstavní síně v Muzeu či v Galerii V kapli, dále fitcentra, kryté i venkovní koupaliště, solné jeskyně, tenisové kurty či zimní stadion.
Hotel se nachází cca 500 m od centra města, 200 m od vlakového a autobusového nádraží. V blízkém okolí najdete např. termální lázně(10 km), lyžařské vleky na Pradědu(15 km),na které Vám můžeme zajistit VIP permanentky, turistické a cykloturistické stezky.

Fotografie Hotel Montenegro

Hotel Montenegro
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Montenegro

49.9976302,17.4773945

Velká mapa