Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Global, ubytování Brno

Hotel Global se nachází v klidné části Brna, pouze 1 min autem od Brněnských veletrhů (BVV). Našim hostům nabízíme celkem 38 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V případě zájmu Vám rádi pomůžeme uspořádat kompletní servis a podporu jakýchkoli oslav nebo firemních akcí. K dispozici jsou dva salonky pro 40 a 12 osob. V salónku hotelu mají hosté možnost připojit se k internetu. Pokud upřednostňujete aktivní odpočinek, můžete využít naši posilovnu, či vyjít si na procházku k nedaleké brněnské přehradě, hradu Špilberk nebo parku kolem muzea Antrophos. Jako náš svatební dar pro novomanžele je v hotelu Global připraven apartmán na svatební noc. Hotel Global se nachází v klidné části Brna, pouze 1 min… Více… autem od Brněnských veletrhů (BVV). Svým hostům nabízíme celkem 38 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V případě zájmu Vám rádi pomůžeme uspořádat kompletní servis a podporu jakýchkoli oslav nebo firemních akcí. K dispozici jsou dva salonky pro 40 a 12 osob. V salónku hotelu mají hosté možnost připojit se k internetu. Pokud upřednostňujete aktivní odpočinek, můžete využít naši posilovnu, či vyjít si na procházku k nedaleké brněnské přehradě, hradu Špilberk nebo parku kolem muzea Antrophos. Jako náš svatební dar pro novomanžele je v hotelu Global připraven apartmán na svatební noc.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 475 Kč za osobu na noc!

Hotel Global - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, televizí a telefonem. Většina oken pokojů má výhled do klidné zahrady.

Hotel Global - Možnosti stravování

Vřele Vám doporučujeme navštívit naši hotelovou restauraci, kde budete jistě potěšeni její příjemnou atmosférou i skvělým gurmánským umem našich kuchařů.

Hotel Global - Okolí ubytování

Hotel se nachází v klidné části Brna (Kohoutovice) 3,5 km od Brněnských veletrhů (BVV), autem pouze 1 minutu!
K hotelu Global vede přímý spoj MHD.
Zastávka: 500 m
Autobusové nádraží: 10 km
Centrum: 5000 m
Vlakové nádraží: 5000 m
Letiště: 15 km

Fotografie Hotel Global

Hotel Global
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Global

49.196728055556,16.553476388889

Velká mapa