Nabídka ubytování

CZ EN

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel U TŘÍ LVŮ, ubytování České Budějovice

Tříhvězdičkový hotel U Tří lvů s vlastním uzamčeným parkovištěm se nachází v klidném prostředí středu města. Více podrobností nalezne na webových stránkách hotelu -  www.hotelutrilvu.cz. Komfortní tříhvězdičkový hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidné části středu města, jen 5 minut chůze od náměstí Přemysla Otakara II. a vlastní uzavřené parkoviště. Kapacita hotelu je 80 lůžek, jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, třílůžkové, jeden čtyřlůžkový rodinný pokoj a jeden apartmán pro 2 osoby. 7 pokojů má bezbariérový přístup. Každý pokoj je vybaven sprchou nebo vanou + WC, TV+SAT, minibarem a telefonem s přímou volbou, apartmány i vysoušeči vlasů. Svým hostům nabízíme směnárenské… Více… a sekretářské služby, zajištění vstupenek na kulturní akce v sousedním DK Metropol, praní a žehlení prádla, hotelovou dopravu, prodej drobných předmětů na hotelové recepci. Propojením hotelu s městským domem kultury Metropol se nabízí rozsáhlé konferenční možnosti ve všech veřejných prostorách. K dispozici je 6 salonků s plným technickým vybavením, pro reprezentační akce i velký kongresový sál. V DK Metropol je hostům dále k dispozici kadeřnický salón, biliard, fitness centrum, masážní studio. Parkování: velké hotelové parkoviště s kapacitou 25 míst a 8 parkovacích míst na uzavřeném parkovišti v zadní části hotelového traktu. Pes povolen.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 250 Kč za pokoj na noc!

Hotel U TŘÍ LVŮ - Nabízené služby

Po celý rok nabízíme speciální slevy na ubytování - viz. www.hotelutrilvu.cz-akční nabídky

Hotel U TŘÍ LVŮ - Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven vlastním koupelnou sprcha/vana, WC, TV-SAT, minibarem, WiFi přípojením a telefonem s přímou volbou

Hotel U TŘÍ LVŮ - Okolí ubytování

České Budějovice jsou lákavou lokalitou nejen pro milovníky historie a pamětihodností, ale i pro ty, které láká zdejší krajina lesů, rybníků a hor k pěší, vodní i cykloturistice a samozřejmě k rekreaci a odpočinku.
Zastávka městké hromadné dopravy - 50m, hl. nádraží - 700 m.

Fotografie Hotel U TŘÍ LVŮ

Hotel U TŘÍ LVŮ
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel U TŘÍ LVŮ

48.971825,14.479138611111

Velká mapa