Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel U Branky, ubytování Stříbro

Hotel Vám může posloužit jako základna pro prázdninové výlety po stříbrském regionu, pro klidné ubytování při Vašich služebních cestách nebo jako místo pro firemní prezentace. Hotel nabízí 1-4. lůžkové plně vybavené pokoje se sat.tel,WIFI FREEE. Uzamčené parkoviště s dobíjecí stanicí pro elektromobily.  V ceně je snídaně formou bufetu. Hotel se nachází u silničního mostu přes řeku Mži. Poskytuje ubytování pro 30 osob v 1 - 4lůžkových pokojích. K hotelu náleží uzamčené parkoviště. Součástí hotelu jsou salonek pro 30 osob, kulečníková herna a letní terasa. Ubytování mimo pracovní dobu recepce (6,00-22,00hod) pouze po telefonické domluvě!!

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 423 Kč za osobu na noc!

Hotel U Branky - Nabízené služby

Dobíjení elektromobilů.

Hotel U Branky - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí a satelitem.WIFI Free

Hotel U Branky - Možnosti stravování

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Naše obsluha Vám v celodenním restauračním provozu ráda nabídne jídla jak české, tak mezinárodní kuchyně.Polední menu - cca 90,-Kč. Kapacita restaurace je 70 míst.
(Restaurace v měsících listopad-duben v neděli uzavřena.

Hotel U Branky - Okolí ubytování

Historické hornické město Stříbro, proslulé ve středověku těžbou zlata a stříbra. Samotné město má zajímavé historické jádro a okolní krásnou přírodu včetně výletní přehrady Hracholusky. Jen šest kilometrů odtud je monumentální barokní klášter v Kladrubech, zařazený mezi památky Unesco.
Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 600 Centrum: 300 m Vlakové nádraží: 500 m

Fotografie Hotel U Branky

Hotel U Branky
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel U Branky

49.748999166667,12.999332222222

Velká mapa